Webcam Chat

Kameralı görüntülü sohbet odaları

Görüntülü sohbet internette cam acmak, yani “Cam” kelimesi kısaca web cam [bilgisayar kamerası] demektir. Kameralı sohbet yani gorüşme yapabilmek icin gerekli olan vasita webcam her bilgisayarda bulunmasi gereken bir alet’tir, kameranin bilgisayara entegre edilmesinden sonra cıkan en popüler sohbet amaçlı görüşme yapabilecegimiz programlar cıkmıştır, skype/msn gibi. Bunlar en çok bilinen ve eski yazılımlardır.
Oysaki zamanla yeni sohbet uygulamaları çıkmıştır, ve internet dünyasinda çok ses getiren diğer bedava gorüntülü chat programlari ve webcam chat siteleri yerini zamanla almıstır, camfrog gibi ünlü ve chatroulette,chatrandom,mnogochat gibi yoğun giriş alan siteler meydana gelerek eğlenceli bir hal almiştır, ilk kameranın bilgisayara entegre edilmesi ve cam sohbetlerinin başlangıcı sadece görüşme ve uzaktaki insanlar arasindaki görüntülü iletişim kurulmasıydı.

Webcam Chat Giriş

webcam chat ⋅ cam sohbet

Gülse Sitesi sizlere “SOHBET GÜLSE” programini sunmakta bu sohbet programı ile Türkiye ve Dünya’daki bütün ülkeleri sohbet kardeşliğine bir nevi davet ediyor, genel sohbet ve özel sohbet olarak sizlere iki secenek sunmaktadir, kullanimi basit ve cok az yer kaplayan sohbet gülse’ye ucretsiz olarak sahip olma avantajini kaçirmayın.

gülse kategorisine gönderildi Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*