Makedonya Chat

Makedon Sohbet Odaları

Yeni adı Kuzey Makedonya Cumhurıyeti olan Makedonya’da her nekadar birçok farklı millet olsada Makedonya asıllı Türk bir kız yada erkek ile tanışabilmeniz çok muhtemel.

Makedonya’dan arkadaş bul

Sanal bir sohbet sunucusunda gerçek arkadaşlar ile tanışma zamanı, mobil ve bilgisayar aracılığı ile kolayca bağlantı kurabilirsiniz!

Bedava ve üyeliksiz giriş

Makedonya’dan veyahut Türkiye’den girişiniz ücretsizdir,bedava olarak hızlı bir giriş yaparak hemen katılabilirsin ayrıca hızlı giriş imkanı ile beklemden üye olmadan hemen chat odalarına bir sadece isim yazarak bağlantı kurulur.

Makedonya chat giriş yap

ülke chat odaları kategorisine gönderildi Etiketler: , ,
2 comments on “Makedonya Chat
  1. Iniesta dedi ki:

    Üsküp Kril Metodi Üniversitesinde Makedonca eğitimi aldıktan sonra İştip’te yazılım eğitimi alacaktım. Kulaktan dolma Makedonca bildiğimiz için gramer hiç yok. Bu sayfa sayesinde yeni dostluklar edindim. Instagram’dan da birbirimizi takip etmeye başladık, emeği geçen herkese teşekkürler.

  2. Şarkı dedi ki:

    Ailem Veles, Çaşka Gorna Vranofça göçmeni. Günlük hayatta çok fazla aynı bölgeden göçmenler ile yaşadığımız için Makedonca’yı yıllardır unutmamışlar ve Makedonca chat sayesinde dil bilgimi geliştirebileceğim. Emeğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*